+48 500 094 023 info@naprawaturbo.pl

OD 25 LAT

ISTNIEJEMY

Image is not available

ISTNIEJEMY

OD 25 LAT

Image is not available
SPECJALISTYCZNA PRACOWNIA

REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK

SPECJALISTYCZNA PRACOWNIA

REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK

Image is not available
HAMOWANIA 4X4

CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA

CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA

HAMOWANIA 4X4
HAMOWANIA 4X4
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

DŁUGA HISTORIA  

W SKRÓCIE

       Firma Interhome Company Ltd. istnieje od 1991 roku. W 2000r. Interhome wszedł na rynek profesjonalnych usług motoryzacyjnych. Należy tu podkreślić, że kadra zarządzająca posiada szerokie doświadczenie w sektorze usług motoryzacyjnych w tym regeneracji turbosprężarek – kompetencje te pozwoliły firmie szybko rozwinąć nową działalność i gwałtownie zwiększyć udział firmy w rynku. Obecnie firma jest postrzegana w skali powiatu i okolicy jako jedna z największych wśród firm dostarczających usługi motoryzacyjne.

     Zajmujemy się skupem, sprzedażą i regeneracją turbosprężarek do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych i sprzętu budowlanego. Zajmujem się sprzedażą regerowanych oraz nowych turbosprężarek, którę objętę są gwarancją od 12 do 36 miesięcy. Posiadamy duży stok magazynowy zregenerowanych turbosprężarek. W przypadku gdy nie posiadamy zregenerowanej turbosprężarki na miejscu czas standardowej regeneracji wynosi do 24h.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia regenerację wszelkich typów turbosprężarek. Po procesie regeneracji turbosprężarki przechodzą testy na profesjonalnym analizatorze do ustawiania przepływów gazów spalinowych przez zmienną geometrię VNT.

   Szeroki wachlarz usług pozwolił Naszej firmie na utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz spełnienia oczekiwań klienta. Ciągłe rozszerzanie naszej działalności daje naszym klientom możliwość zrealizowania każdej sprawy związanej z samochodem na miejscu bez straty tak obecnie cennego czasu. Dla klientów naszej firmy mamy do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę pracowników, która zapewnia szybką fachową obsługę w miłej i sympatycznej atmosferze.

                                             

                                                                          Zapraszamy do współpracy

                                                                            Interhome Company LTD