+48 500 094 023 info@naprawaturbo.pl
BUDYNEK

OD 25 LAT

ISTNIEJEMY

Image is not available

ISTNIEJEMY

OD 25 LAT

pracownia turbosprężarek
Image is not available
SPECJALISTYCZNA PRACOWNIA

REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK

SPECJALISTYCZNA PRACOWNIA

REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK

hamownia
Image is not available
HAMOWANIA 4X4

CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA

CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA

HAMOWANIA 4X4
HAMOWANIA 4X4
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

DŁUGA HISTORIA  

W SKRÓCIE

Firma Interhome Company Ltd. zajmuje się skupem, sprzedażą i regeneracją turbosprężarek. Swoje usługi kieruje do właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Jesteśmy firmą istniejącą od 1991 roku. W 2000r. firma Interhome zaczęła świadczyć profesjonalne usługi motoryzacyjne. Doświadczenie w usłudze regeneracji turbosprężarek pozwoliły firmie szybko rozwinąć skrzydła i aby zwiększyć udział firmy w rynku, utworzyli nową działalność. Obecnie firma Interhome jest największą firmą dostarczającą usługi motoryzacyjne w powiecie i okolicy. Prowadzi sprzedaż zregenerowanych, a także nowych turbosprężarek. Nasze turbiny są objęte gwarancją od 12 do 36 miesięcy. Czas realizacji usług zwykle wynosi 24h jednak z różnych przyczyn może przedłużyć się do 2 dni.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, mamy możliwość regenerować różne typy turbosprężarek, które po procesie odnowy przechodzą testy na profesjonalnym analizatorze.

Bogata oferta naszej firmy pozwoliła nam na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług oraz spełniania oczekiwań klienta. Staramy się ciągle poszerzać naszą działalność, aby dać klientom możliwość rozwiązania każdego problemu związanego z jego pojazdem. Firma Interhome posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, która do swojej pracy podchodzi w fachowy sposób, zapewniając przy tym miłą i sympatyczną atmosferę. Regeneracja turbin to nasza specjalność!

Samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze oraz maszyny budowlane- zajmiemy się każdym rodzajem turbiny i naprawimy uszkodzone podzespoły.

                                             

                                                                          Zapraszamy do współpracy

                                                                            Interhome Company LTD