+48 500 094 023 info@naprawaturbo.pl
nowe_części

ISTNIEJEMY

OD 25 LAT

Image is not available
CZĘŚCI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Image is not available
Image is not available
stare_cześci

REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK

SPECJALISTYCZNA PRACOWNIA
Image is not available
Image is not available
Image is not available
USZKODZENIA TURBOSPRĘŻAREK
DIAGNOZA, ŚRODKI ZARADCZE I UNIKANIE USZKODZEŃ
Image is not available
PARK MASZYNOWY
NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

REGENERACJA turbin – maszyny budowlane, rolnicze, samochody ciężarowe

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest regeneracja turbin. Nasze usługi nie są kierowane tylko do właścicieli samochodów osobowych. Maszyny budowlane, maszyny rolnicze oraz samochody ciężarowe również znajdą u nas wsparcie technicznie i fachową pomoc! Regeneracja turbin to znacznie tańsze rozwiązanie niż zakup nowej części do auta. Nasze szerokie i wyszkolone grono ekspertów, które posiada wieloletnie doświadczenie, znajdzie rozwiązanie oraz sposób na regenerację nawet wyjątkowo poważnych uszkodzeń. Nasz zakład podchodzi do tego typu usterek kompleksowo. Jeśli mieszkasz w Ciechanowie lub okolicy, zabierzemy osobiście od ciebie uszkodzoną turbinę, a po naprawie przywieziemy z powrotem, za darmo!

Na początku turbosprężarki montowano przeważnie w dużych ciągnikach. Z czasem jednak stały się one podstawowym wyposażeniem w maszynach rolniczych oraz budowlanych o mniejszych gabarytach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, maszyny rolnicze i budowlane zwiększyły swoją moc oraz poprawiły efektywność pracy.

Prawdą jest, że turbosprężarki do maszyn rolniczych są jedynie wyposażeniem dodatkowym, który ułatwia jej pracę. Niemniej jednak, są przydatne tylko wtedy, kiedy poddajemy je właściwej eksploatacji. Dbając o ich dobry stan techniczny, zwiększamy ich wydajną i bezawaryjną pracę.

Należy mieć na uwadze, że poszczególne elementy turbosprężarki, które posiadają maszyny budowlane oraz maszyny rolnicze, są narażone na pracę w trudnych warunkach. Zatem regularna konserwacja zapewni im dłuższy okres żywotności i skuteczności. Musimy zwracać uwagę przede wszystkim na terminową wymianę oleju oraz filtrów powietrza. W przeciwnym razie turbosprężarka może ulec awarii i przysporzyć użytkownikowi takiej maszyny dodatkowych problemów, a co najgorsze, narazić na bardzo wysokie koszty naprawy.

Jeśli chodzi o samochody ciężarowe, uszkodzone w nich turbosprężarki rozpatrujemy indywidualnie oraz dokonujemy dokładnej analizy uszkodzonego podzespołu. Dzięki temu możemy ocenić poziom zaawansowania usterki oraz podjąć decyzję czy w danym przypadku należy zastosować regenerację, czy też wymienić turbosprężarkę na nową. Mamy świadomość, że koszt nowej turbiny jest bardzo wysoki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zregenerować starą.

Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalne usługi regeneracji turbosprężarek. Nasi specjaliści wykorzystują najnowsze techniki do naprawy turbin, aby mogła wam służyć na długi czas.

Klient po naprawie uszkodzonego podzespołu otrzyma od nas 24 miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów. Ponadto oferujemy również montaż i regulację parametrów sprężarki, aby ułatwić późniejszą pracę naszym klientom. Nasze zlecenia realizujemy maksymalnie do 28 godzin. Możemy zapewnić, że części zamienne,z których korzystamy są wysokiej jakości i zapewnią długotrwałą pracę Twojej turbosprężarce. Gwarancja jakości w dobrej cenie to dla nas priorytet.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.